0915 269 099 arctech@arctech.sk

Poradíme vám s výberom páliaceho stroja

Záručný servis

Potom stojíte pred dôležitým rozhodnutím, ktoré dokáže značne ovplyvniť chod celej výroby. Platí, že nákup CNC stroje by ste rozhodne nemali uponáhľať, a tiež to, že rozhodujúci nie je vždy iba cena.

Pamätajte, že ideálny CNC stroj, ktorý by zvládol všetko, neexistuje. Zvážte, či potrebujete stroj na výrobu konkrétnych súčasťou – potom je dobré zaobstarať si špeciálne upravený CNC stroj, vhodnejšie je však vyberať stroj čo najuniverzálnejší, ktorý môže byť za určitých okolností rovnako výkonný ako špeciál.

Niekoľko otázok, ktoré si nezabudnite položiť pred nákupom páliaceho stroja:

  1. Aká je najdôležitejšia skupina výrobkov, ktoré budete na stroji vyrábať?
  2. Ako veľké série plánujete?
  3. Aké operácie budete na stroji vykonávať?

Sústreďte sa tiež na samotného dodávateľa svojho CNC stroja. Máte o ňom dostatočné referencie? Viete, ako dlho už pôsobí na trhu a čo o ňom hovoria ostatní zákazníci? Poskytuje kvalitný záručný a pozáručný servis? Reaguje pružne na otázky a dopytu zákazníkov? Ako rýchlo je schopný dodať spotrebné a náhradné diely? Poskytuje potrebné školenia na obsluhu riadiaceho systému? Ponúka zákazníkom zadarmo servisné asistenciu po telefóne? Informuje pravidelne o novinkách?

Páliaci stroj je investícia na mnoho rokov a je potrebné počítať s tým, že s dodávateľom / výrobcom stroja potrebujete dlhodobo pružne komunikovať.

Odtestujeme vaše materiály

Využite možnosti testovania vašich materiálov. Radi vám v rámci záujmu o obstaranie stroja VANAD predvedieme pálenie plazmou alebo autogénom aj rezanie kovových alebo nekovových materiálov na laserových strojoch VANAD.
Otestujeme ZADARMO vhodnosť vášho materiálu pre pálenie na strojoch Vanad. Môžete využiť kozultácie s naším technikom priamo pri testovaní.

Poradenstvo k páleniu na CNC strojoch Vanad

  • Doškolujeme obsluhu CNC strojov.
  • Poskytujeme informácie o údržbe stroja a technologických doplnkoch.
  • Školíme v technológii rezania.

Návšteva obchodného zástupcu

Tu si môžete dojednať návštevu nášho obchodného zástupcu.

Dohodnutie návštevy nášho obchodného zástupcu.

Náš obchodný zástupca je vyškolený odborník, ktorý si vypočuje vaše požiadavky na páliace pracovisko a poradí Vám s výberom vhodného stroja a technológie.

Prečo stroje VANAD?

Komplexné riešenie pre ideálne výpalky

Telefonická pomoc pri riešení problémov

Vyrobíme vám páliaci stroj na mieru

Vývoj a výroba strojov od roku 1994

ARCTECH, s.r.o.

Komenského 18 B

036 01 Martin

Slovensko